Állásajánlatok

Bővülő csapatunkba
Víziközmű tervező mérnököt
keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

Ivóvíz- és szennyvíz hálózatok nyomvonalas tervezése.
Csapadékvíz elvezető rendszerek, vízrendezési tervek elkészítése.
Egyeztetések bonyolítása.
Társtervezői irodákkal való kapcsolattartás.
Megbízókkal való folyamatos egyeztetés.
Engedélyezési eljárásban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Építőmérnöki diploma,
AutoCad CIVIL 3D tervező program ismerete,
C+I tervezői program ismerete.
Pályakezdő is lehetsz.

Amit kínálunk:

Modern és fiatalos munkakörnyezet,
Változatos munkák,
Nyári teljesítményarányos bónusz,
13. havi prémium,
Továbbképzések

Geodéta
munkatársat keresünk!

Közmű tervezésekhez szükséges alaptérképek (TAT) elkészítése a helyszíni terepi felmérésekkel együtt,
Közmű vezetékek nyíltárkos bemérése, ellenőrzése, dokumentálása,
Vezetékjoggal, szolgalmi joggal kapcsolatos munkarészek elkészítése,
Változási vázrajzok, területkimutatások ellenjegyzésre történő előkészítése,
Saját tervezői csapat geodéziai támogatása

Felsőfokú földmérő vagy geodéta végzettség,
2-3 év szakmai tapasztalat (irodai, terepi),
AutoCad Civil / MAP 3D tervezői program ismerete,
Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

GD-T jogosultság

Jelentkezéseket kérjük önéletrajz csatolásával pozíció megjelölésével az info@specialbauterv.hu email címre elküldeni!